2015-2016 н.р.

1. Відділення української філології та народознавства: Вашковська Віна, Вашковська Надія «Українська мова в Інтернеті» - 10-А клас (вч. Мацкевич А.В.), Бондар Марія «Олександра Бурбело – наймолодша поетеса України» - 7-Д клас (вч. Форись Г.І.), Ковальська Олександра, Рудик Вікторія ««І диско грає далі…» - 10-А клас (вч. Мацкевич А.В.).
  2. Відділення школи І ступеня: Сачок Андрій «Чи є життя на Марсі?» - 4-А клас (вч. Снядовська Н.В.), Кислова Олександра «Марія Руденко – Горлиця Поділля» - 4-Б клас (вч. Черниш Т.А.).
  3. Відділення іноземної філології: Гринюк Анастасія «Семантична інтерпретація ідіоматичних одиниць сучасної англійської мови» - 9-А клас (вч. Шаповал Н.І.), Павельська Марина «Ідіоми в англійських піснях» - 9-А клас (вч. Шаповал Н.І.), Самолова Ольга «Спільні риси й відмінності між польськими й українськими крилатими словами й висловами - 8-Г клас (вч. Обозна З.А.), Лунько Олена «Польські елементи в українських топонімічних та інших географічних назвах» - 9-В клас (вч. Обозна З.А.).
  4. Відділення історії: Левчук Ярослава, Сушан Олена «Перейменування вулиць міста Вінниці» - (вч. Гедзюк Т.В.).
  5. Відділення фізики і математики: Осадчук Анна – «Подільність чисел» - 6-В клас (вч. Іржавська О.А.), Леванчук Марія, Фаліштинська Анастасія «Космос та його найбільші таємниці» - 11-А клас (вч. Яровий М.М.), Кацара Анастасія, Шинкарук Дар’я, Дейлик Софія «Дифузія в побуті» - 7-В клас (вч. Мариянчук А.І.).
  6. Відділення фізичної культури основ здоров‘я та психології: Гринюк Анастасія, Баланчук Владислава, Бойко Вікторія «Волейбол» - 9-А клас (вч. Мазур С.С.), Гезгін Айлін, Кінас Юлія «Особливості мотивації навчальної діяльності школярів» - 11-Б клас (вч. Палій Т.Л.).
  7. Відділення природничих наук: Сушан Олена «Ціна краси» - 9-В клас (вч. Пукас М.М.), Білошицька Моніка «Профілактичне застосування фітопрепарату з традиційних лікарських рослин при атеросклерозі та цукровому діабеті 2-го типу» - 8-Г клас (вч. Сорочан Н.Б.), Кінас Юлія, Гезгін Айлін «Вплив хімічних елементів на організм людини» - 11-Б клас (вч. Деркач Л.А.).
  8. Відділення зарубіжної літератури та мистецтва: Ковальська Олександра «Світова література у кіномистецтві. Зі сторінок екрану на широкий екран» - 10-А клас (вч. Крупська О.М.), Кінас Юлія «Крайнеба» (збірка поезії) – 11-Б клас, Філевич Ольга, Шолота Владислава «Композитори Вінниччини» - 11-В клас (вч. Ільєва Л.М.). Артоуз Анастасія «Інтер’єрна текстильна лялька» - 9-В клас (вч. Бартюк В.В.), Горіна Ольга «Розробка колекції одягу» - 9-В клас (вч. Бартюк В.В.)
  9. Відділення інформаційних технологій: Іщук Владислав «Web-технології в робототехніці» - 11-В клас, Рикачевський Андрій «Аналіз впливу занять за комп’ютером на успішність та здоров’я учнів 5-х класів школи-гімназії № 23 м. Вінниці» - 5-В клас (вч. Іржавська О.А.), Левчук Ярослава «Макрос» - 9-В клас.