2014-2015 н.р.

1. Відділення української філології та народознавства: Філевич Ольга «Антимілітарна тема у поезії Ліни Костенко» - 10-В клас (вч. Підгорець Т.О.), Шаповал Марина «Походження і значення прізвищ учнів 10-В класу» - 10-В клас (вч. Сарафанюк В.А.), Фурман Юлія «Тарас Шевченко і Вінниця» - 7-А клас (вч. Вовк Л.О.), Джога Вероніка «Весільні пісні Поділля» - 9-Б клас (вч. Тарнавська О.А.).
  2. Відділення школи І ступеня: Рикачевський Андрій «Порівняльна характеристика роботи вузькоколісних локомотивів паровоза ГР – 336 та тепловоза ТУ – 7А» - 4-Б клас (вч. Черниш Н.П.).
  3. Відділення іноземної філології: Шаповал Марина «Програма обміну FLEX» - 10-В клас (вч. Дробинчук М.О.), Науменко Дар’я «Королівська англійська мова» - 8-А клас (вч. Шаповал Н.І.), Крижанівська Наталя «Порівняння польської та української мов» - 8-Г клас (вч. Обозна З.А.).
  4. Відділення історії: Горіна Ольга, Сушан Олена «Минуле і сьогодення. Леонардо і ми» - (вч. Гедзюк Т.В.).
  5. Відділення фізики і математики: Шаповал Марина – «Математичні головоломки» - 10-В клас (вч. Осадчук Т.В.), Левчук Ярослава «Математика у світі архітектури» - 8-В клас (вч. Статкевич О.А.), Федун Антон, Іщук Владислав, Кучевський Юрій «Світлодіоди» - 10-В клас (вч. Яровий М.М.).
  6. Відділення фізичної культури основ здоров‘я та психології: Скорбач Юлія, Мороз Дар’я, Кавун Анастасія «Волейбол на Вінниччині» - 6-В клас (вч. Задачина А.В.), Гринюк Анастасія, Гончарук Каріна, Баланчук Владислава «Режим дня» - 8-А клас (вч. Палькевич Ю.О.), Гезгін Айлін «Співвідношеня розвитку психічних процесів і рівня навченості учнів» - 10-Б клас (вч. Палій Т.Л.).
  7. Відділення природничих наук: Філевич Ольга «Лікування ЦНС стовбуровими клітинами» - 10-В клас, Горіна Ольга «Атмосфера та її забруднення» - 8-В клас (вч. Лазаренко А.М.), Кінас Юлія «Невизнані країни» - 10-Б клас (вч. Янчук Т.В.), Філевич Ольга «Хімія і лікарські препарати» - 10-В клас (вч. Шемчук М.В.)
  8. Відділення світової літератури та мистецтва: Ковальська Олександра, Рудик Вікторія «Образ ангела в світовій літературі» - 9-А клас (вч. Крупська О.М.), Черниш Юлія «Пошиття прямої спідниці» - 9-А клас (вч. Демченко Р.І.), Філевич Ольга «Параска Плітка-Горицвіт – безцінний гуцульський скарб України» - 10-В клас (вч. Ільєва Л.М.).
  9. Відділення інформаційних технологій: Іщук Владислав «Криптографія» - 10-В клас (вч. Мартинюк Л.В.).