2012-2013 н.р.

1. Відділення української філології та народознавства: Філевич Ольга, Лесік Єлизавета (8-В клас, вчитель Гурак О.І.), Муц Матвій (7-А клас, вчитель Мацкевич А.В.).
  2. Відділення школи І ступеня: Бондар Марія, Кацара Анастасія (4-Г клас, вчитель Пшеченко Г.О.).
  3. Відділення іноземної філології: Глухарєва Олена (11-Б клас, вчитель Шаповал Н.І.)
  4. Відділення історії та географії: Заславський Владислав, Левчук Ярослава (6 математичний клас, вчитель Подорожняк Н.О.), Боцюн Олег (5 математичний клас, вчитель Зацерковна О.М.), Містнюкова Христина, Осаволюк Інна (10-В клас, вчитель Янчук Т.В.).
  5. Відділення комп‘ютерних технологій: Мельник Павло (11-В клас, вчитель Мартинюк Л.В.), Могила Марина (10-В клас, вчитель Іржавська О.А.)
  6. Відділення фізики і математики: Могила Марина (10-В клас, вчитель Іржавська О.А.), колектив учнів 6 математичного класу (вчитель Статкевич О.А.), Кінас Юлія (8-А клас, вчитель Яровий М.М.).
  7. Відділення фізичної культури та основ здоров‘я: Підгурська Оксана (11-Б клас, вчитель Задачина А.В.), Веретеннікова Анна (11-Б клас, вчитель Палій Т.Л.).
  8. Відділення хімії та біології: Філевич Ольга (8-В клас, вчитель Биканова Т.С.), Холмірзаєва Каріна (9-Г клас, вчитель Шпиганевич О.О.), Слободянюк Ростислав (11-Б клас, вчитель Шемчук М.В.), Анщук Діана (9-Д клас, вчитель Шпиганевич О.О.).
  9. Відділення світової літератури та культури: Ковальська Олександра, Рудик Вікторія (7-А клас, вчитель Крупська О.М.).