Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/html/sch23/templates/rainbow/functions.php on line 593

Всеукраїнські олімпіади 2016 - 2017 навчальний рік

Переможці і призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Українська мова

Вашковська Віра

11-А

І

Мацкевич А.В., Тарнавська О.А.

Вороніна Катерина

7-А

І

Сарафанюк В.А., Гурак О.І.

Вашковська Надія

11-А

ІІ

Мацкевич А.В., Тарнавська О.А.

Гринюк Анастасія

10-А

ІІ

Дунець Т.В.

Навроцька Алісія

7-А

ІІ

Сарафанюк В.А.

Боцюн Олег

9-В

ІІІ

Вовк Л.О.

 

Математика

Беліченко Маргарита

6-Д

І

Гордєєва Т.М.

Івщук Дмитро

7-В

І

Іржавська О.А.

Дацюк Віталій

10-В

І

Статкевич О.А.

Очковський Лука

6-В

ІІ

Іржавська О.А.

Домбровський Артур

6-Д

ІІ

Гордєєва Т.М.

Кривогубченко Ксенія

7-Г

ІІ

Іржавська О.А.

Осадчук Анна

7-В

ІІ

Іржавська О.А.

Пацалюк Дар’я

6-В

ІІІ

Іржавська О.А.

Заїка Данило

6-В

ІІІ

Іржавська О.А.

Коханець Олександра

7-Г

ІІІ

Іржавська О.А.

Ратушняк Андрій

8-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

Левчук Ярослава

10-В

ІІІ

Статкевич О.А.

Заславський Владислав

10-В

ІІІ

Статкевич О.А.

Хімія

Осадчук Анна

7-В

ІІ

Шемчук М.В.

Абдулка Ярослав

7-В

ІІ

Шемчук М.В.

Магуран Володимир

7-В

ІІ

Шемчук М.В.

Шулєнін Олександр

9-В

ІІІ

Пукас М.М.

Коцюба Богдан

8-В

ІІІ

Деркач Л.А.

Фізика

Кучинський Олександр

8-В

ІІ

Мариянчук А.І.

Шулєнін Олександр

9-В

ІІІ

Яровий М.М.

Бондаренко Анастасія

9-В

ІІІ

Яровий М.М.

Коцюба Богдан

8-В

ІІІ

Мариянчук А.І.

Дацюк Віталій

10-В

ІІІ

Мариянчук А.І.

Боцюн Олег

9-В

ІІІ

Яровий М.М.

Абдулка Ярослав

7-В

ІІІ

Богар Н.В.

Французька мова

 

Вашковська Надія

11-А

ІІ

Терзіян В.А.

Польська мова

Білошицька Моніка

9-Г

І

Обозна З.А.

Нечипоренко Альбіна

7-А

ІІ

Обозна З.А.

 

Біологія

Ковальчук Марія

9-Г

ІІ

Сорочан Н.Б.

Лунько Олена

10-В

ІІІ

Пукас М.М.

Мартинюк Юлія

9-Г

ІІІ

Сорочан Н.Б.

Сушан Олена

10-В

ІІІ

Пукас М.М.

 

Історія

Вашковська Віра

11-А

ІІ

Паламарчук Г.В.

Кучинський Олександр

8-В

ІІ

Гедзюк Т.В.

Булавін Владислав

10-Б

ІІ

Паламарчук Г.В.

Вашковська Надія

11-А

ІІІ

Паламарчук Г.В.

Каленюк Дарина

8-Д

ІІІ

Гедзюк Т.В.

 

Інформатика

Левчук Ярослава

10-В

ІІІ

Когут Т.П.

 

Інформаційні технології

Скорбач Юлія

8-В

І

Мартинюк Л.В.

Дацюк Віталій

10-В

І

Когут Т.П.

Томчук Антон

10-В

І

Когут Т.П.

Заславський Владислав

10-В

ІІ

Когут Т.П.

Кацара Анастасія

8-В

ІІ

Мартинюк Л.В.

Нетяга Ілля

9-В

ІІ

Мартинюк Л.В.

Жданов Максим

9-В

ІІ

Мартинюк Л.В.

Доманський Антон

11-В

ІІ

Мартинюк Л.В.

Левчук Ярослава

10-В

ІІІ

Когут Т.П.

Нетребський Максим

11-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

 

Економіка

Єгорова Валерія

11-В

ІІІ

Когут Т.П.

Доманський Антон

11-В

ІІІ

Когут Т.П.

Гордієць Анна

11-В

ІІІ

Когут Т.П.

 

Трудове навчання

Голод Світлана

9-В

І

Бартюк В.В.

Артоуз Анастасія

10-В

ІІІ

Бартюк В.В.

 

 

Переможці і призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Предмет

Вчитель

Вашковська Віра

І

11-А

Англійська мова

Ілющенко Н.М.

Вашковська Надія

І

11-А

Французька мова

Терзіян В.А.

Сушан Олена

І

10-В

Біологія

Пукас М.М.

Скорбач Юлія

І

8-В

Інформаційні технології

Мартинюк Л.В.

Вашковська Віра

ІІ

11-А

Історія

Паламарчук Г.В.

Вашковська Надія

ІІ

11-А

Історія

Паламарчук Г.В.

Вашковська Надія

ІІ

11-А

Українська мова

Мацкевич А.В., Тарнавська О.А.

Вашковська Надія

ІІ

11-А

Англійська мова

Ілющенко Н.М.

Іващук Дмитро

ІІ

7-В

Математика

Іржавська О.А.

Нестернко Єлизавета

ІІ

9-Б

Англійська мова

Шимчук Л.Ю.

Коцюба Богдан

ІІ

8-В

Фізика

Мариянчук А.І.

Білошицька Моніка

ІІІ

9-Г

Польська мова

Обозна З.А.

Вашковська Віра

ІІІ

11-А

Українська мова

Мацкевич А.В., Тарнавська О.А.

Гордієць Анна

ІІІ

11-В

Економіка

Когут Т.П.

Доманський Антон

ІІІ

11-В

Економіка

Когут Т.П.

Єгорова Валерія

ІІІ

11-В

Економіка

Когут Т.П.

Заславський Владислав

ІІІ

10-В

Математика

Статкевич О.А.

Заславський Владислав

ІІІ

10-В

Інформаційні технології

Когут Т.П.

Ковальчук Марія

ІІІ

9-Г

Біологія

Сорочан Н.Б.

Бондаренко Анастасія

ІІІ

9-В

Фізика

Яровий М.М.

Кучинський Олександр

ІІІ

8-В

Історія

Гедзюк Т.В.

Левчук Ярослава

ІІІ

10-В

Математика

Статкевич О.А.

Левчук Ярослава

ІІІ

10-В

Інформаційні технології

Когут Т.П.

Нетяга Ілля

ІІІ

9-В

Інформаційні технології

Мартинюк Л.В.

Жданов Максим

ІІІ

9-В

Інформаційні технології

Мартинюк Л.В.

Гринюк Анастасія

ІІІ

10-А

Англійська мова

МАН