Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/html/sch23/templates/rainbow/functions.php on line 593

Всеукраїнські олімпіади

2015 – 2016 навчальний рік

Переможці і призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 

Українська мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Кучинський Олександр

7-В

І

Сарафанюк В.А.

Вашковська Надія

10-А

ІІІ

Мацкевич А.В.

Поплавська Олександра

9-А

ІІІ

Підгорець Т.О., Дунець Т.В.

 

Математика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Осадчук Анна

6-В

І

Іржавська О.А.

Коцюба Богдан

7-В

ІІ

Мартинюк Л.В.

Шулєнін Олександр

8-В

ІІ

Осадчук Т.В.

Левчук Ярослава

9-В

ІІ

Статкевич О.А.

Дацюк Віталій

9-В

ІІ

Статкевич О.А.

Іващук Дмитро

6-В

ІІІ

Іржавська О.А.

Кривогубченко Ксенія

6-Г

ІІІ

Іржавська О.А.

Цимбалюк Максим

10-В

ІІІ

Кононенко Г.М.

Щупак Кирило

7-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

Ратушняк Андрій

7-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

Шолота Владислава

11-В

ІІІ

Осадчук Т.В.

Заславський Владислав

9-В

ІІІ

Статкевич О.А.

 

Хімія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Шулєнін Олександр

8-В

І

Пукас М.М.

Боцюн Олег

8-В

ІІ

Пукас М.М.

Філевич Ольга

11-В

ІІ

Шемчук М.В.

Дацюк Віталій

9-В

ІІІ

Шемчук М.В.

Щупак Кирило

7-В

ІІІ

Деркач Л.А.

Лендюк Алла

11-В

ІІІ

Шемчук М.В.

Кучинський Олександр

7-В

ІІІ

Деркач Л.А.

 

Фізика

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Шолота Владислава

11-В

ІІІ

Яровий М.М.

Щупак Кирило

7-В

І

Мариянчук А.І.

Кучинський Олександр

7-В

ІІ

Мариянчук А.І.

Суліма Віктор

7-В

ІІІ

Мариянчук А.І.

Левчук Ярослава

9-В

ІІІ

 

Федун Антон

11-В

ІІ

Яровий М.М.

Кучевський Юрій

11-В

ІІІ

Яровий М.М.

 

 

 

Астрономія

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Федун Антон

11-В

ІІІ

Яровий М.М.

Чорний Евгеній

11-В

ІІІ

Яровий М.М.

 

 

 

Англійська мова

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Ковальська Олександра

10-А

ІІ

Ілющенко Н.М.

Вашковська Надія

10-А

ІІ

Ілющенко Н.М.

Стадник Олександр

10-А

ІІІ

Дробинчук М.О.

Гринюк Анастасія

9-А

ІІІ

Шаповал Н.І.

 

 

 

Французька мова

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Вашковська Надія

10-А

ІІ

Терзіян В.А.

 

 

 

Польська мова

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Білошицька Моніка

8-Г

І

Обозна З.А.

 

 

 

Географія

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Ковальська Олександра

10-А

ІІ

Лазаренко А.М.

Федун Антон

11-В

ІІІ

Янчук Т.В.

Чорний Євгеній

11-В

ІІІ

Янчук Т.В.

Вашковська Віра

10-А

ІІІ

Лазаренко А.М.

Крижанівська Наталя

9-Г

ІІІ

Лазаренко А.М.

 

 

 

Біологія

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Філевич Ольга

11-В

ІІІ

Пукас М.М.

Мариянчук Олена

10-А

ІІ

Сорочан Н.Б.

Ковальчук Марія

8-Г

ІІ

Сорочан Н.Б.

Сушан Олена

9-В

ІІ

Пукас М.М.

 

 

 

Історія

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Кісельов Єгор

8-Б

ІІ

Паламарчук Г.В.

Вашковська Надія

10-А

ІІ

Яценко О.В.

Вашковська Віра

10-А

ІІ

Яценко О.В.

Нестеренко Єлизавета

8-Б

ІІІ

Паламарчук Г.В.

Пасічник Владислав

8-В

ІІІ

Паламарчук Г.В.

Жгут Анастасія

11-Б

ІІІ

Пащук М.І.

Стадник Олександр

10-А

ІІІ

Яценко О.В.

 

 

 

Правознавство

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Стадник Олександр

10-А

ІІ

Краснікова О.В.

Передерій Марія

9-В

ІІІ

Краснікова О.В.

 

 

 

Інформатика

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Іщук Владислав

11-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

 

 

 

Інформаційні технології

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Нетребський Максим

10-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

Кучерський Юрій

11-В

ІІІ

Мартинюк Л.В.

 

 

 

Економіка

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Федун Антон

11-В

ІІ

Кононенко Г.М.

 

 

 

Російська мова та література

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Сушан Олена

9-В

ІІІ

Гончарук С.М.

Шолота Владислава

11-В

ІІІ

Гончарук С.М.

 

 

 

Трудове навчання

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Горіна Ольга

9-В

ІІ

Бартюк В.В.

Фаліштинська Анастасія

11-А

ІІ

Бартюк В.В.

 

 

 

Переможці і призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

 

 

 

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Предмет

Вчитель

Федун Антон

І

11-В

Астрономія

Яровий М.М.

Філевич Ольга

І

11-В

Медицина

МАН

Шолота Владислава

ІІ

11-В

Математика

Осадчук Т.В.

Кучевський Юрій

ІІ

11-В

Інформаційні технології

Мартинюк Л.В.

Стадник Олександр

ІІ

10-А

Правознавство

Краснікова О.В.

Стадник Олександр

ІІ

10-А

Історія

Яценко О.В.

Вашковська Надія

ІІ

10-А

Історія

Яценко О.В.

Боцюн Олег

ІІ

8-В

Хімія

Пукас М.М.

Ковальська Олександра

ІІ

10-А

Англійська мова

Ілющенко Н.М.

Вашковська Надія

ІІ

10-А

Англійська мова

Ілющенко Н.М.

Білошицька Моніка

ІІ

8-Г

Польська мова

Обозна З.А.

Кучевський Юрій

ІІ

11-В

Інформатика

Мартинюк Л.В.

Сушан Олена

ІІ

9-В

Біологія

Пукас М.М.

Філевич Ольга

ІІІ

11-В

Біологія

Пукас М.М.

Ковальчук Марія

ІІІ

8-Г

Біологія

Сорочан Н.Б.

Шулєнін Олександр

ІІІ

8-В

Математика

Осадчук Т.В.

Вашковська Віра

ІІІ

10-А

Історія

Яценко О.В.

Чорний Євгеній

ІІІ

11-В

Економіка

Кононенко Г.М.

Шулєнін Олександр

ІІІ

8-В

Хімія

Пукас М.М.

Ковальська Олександра

ІІІ

10-А

Французька мова

Терзіян В.А.

Заславський Владислав

ІІІ

9-В

Математика

Статкевич О.А.

Дацюк Віталій

ІІІ

9-В

Математика

Статкевич О.А.

Левчук Ярослава

ІІІ

9-В

Математика

Статкевич О.А.

Левчук Ярослава

ІІІ

9-В

Фізика

 

Кучевський Юрій

ІІІ

11-В

Фізика

Яровий М.М.

Вашковська Надія

ІІІ

10-А

Французька мова

Терзіян В.А.

Кісельов Єгор

ІІІ

8-Б

Історія

Паламарчук Г.В.

Чорний Євгеній

ІІІ

11-В

Астрономія

Яровий М.М.

Коцюба Богдан

ІІІ

7-В

Математика

Мартинюк Л.В.

Щупак Кирило

ІІІ

7-В

Математика

Мартинюк Л.В.