До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зарахування дітей до перших класів закладів І-ІІІ ступенів  здійснюється без проведення конкурсу та згідно з процедурами, визначеними главою 1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 та зареєстрованим Міністерством юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.

Організація освітнього процесу у класах, які працюють в межах науково-педагогічного проекту "Інтелект України", регламентується вимогами наказу Міністерства освіти і науки України "Про проведення всеукраїнського експерименту за темою "реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті "Інтелект України" на базі загальноосвітніх навчальних  закладів" від 02.11.2016 р. №1319.