Вітаємо з перемогою

Учень нашого ліцею Могилюк Денис, 5-В клас, посів І місце у Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі «Шевченкова весна-2024». 28 березня 2024 року вчитель української мови та літератури Дунець Тетяна Володимирівна разом зі своїм вихованцем була на нагородженні і поділилася з нами враженнями про подію: "Нагородження відбулося в укритті ВДПУ, оскільки з першої хвилини розпочалася тривога. Але це, ймовірно, ще більше нас об‘єднало, бо то була неперевершена атмосфера: з особливою урочистістю звучали пісні, трепетно лунала музика, переможно звучали слова Шевченка «Борітеся - поборете!!!» Нагороджували дітей з усієї України. Організатори стверджували, що цього року твори дітей були більш емоційні, ніж завше, торкалися найтонших струн серця, глибоко відчуваючи актуальність Шевченкіани саме сьогодні. Багато хто, на жаль, не міг доєднатися до заходу через воєнні обставини. Але подільський літератор, поет Віктор Петрович Крупка, усіх згадав поіменно - а присутні вже оплесками вітали переможців конкурсу. У церемонії нагородження брали участь декан факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Інна Яківна Завальнюк, завідувач кафедри української літератури Алла Петрівна Віннічук і Блажко Олег Анатолійович".